Korzystaj ze zniżek na zajęcia w pakiecie! Wejście jednorazowe już od 80 zł. Zapisz się

O nas

Marzymy byś w Sofie czuł się wyjątkowo.

Marta Wawszczyk

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego - kierunki Filologia Polska i Filologia Słowiańska; uprawiała kajakarstwo, trenowała taniec, przez kilkanaście lat była trenerem i szkoleniowcem fitness. Pokochała pilates. Dwukrotnie ukończyła kursy Comprehensive, wzięła udział w mentorskim LEAP (The Pilates Standard) Boba Liekensa a obecnie kończy PILATISTIC MASTER DEGREE Program, który jeszcze bardziej zbliżył ją do poznania Metody. Uczestniczka wielu zagranicznych szkoleń i konferencji, obecnie rozwija się pod skrzydłami Bretta Howarda, który prowadzi ją indywidualnie. Pasjonuje ją CONTROLOGIA i sam J.Pilates, którego dzieło traktuje jako całość, bez podziałów na klasykę, modern czy therapy.

Organizatorka największych międzynarodowych konferencji: Classical Pilates oraz Therapeutic Pilates Conference. Prowadzi w Polsce i za granicą lekcje i szkolenia dla nauczycieli metody.

Kocha książki i podróże. Matka dwóch synów, trzech psów i dwóch kotów.

"Ćwiczysz, by utrzymać swoje ciało w zdrowiu, dobrej formie, zbudować siłę i świadomość we własnym ciele"

Natalia Marciniszyn

Certyfikowany trener personalny oraz instruktor zajęć grupowych, ale przede wszystkim, od kilku lat i niezmiennie miłośniczka pilatesu. Chociaż moja sportowa droga trwa od wielu lat: moje serce należy do pilatesu. Metoda ta nauczyła mnie wszystkiego: jak układać plan zajęć, jak płynnie przechodzić z jednego ćwiczenia do drugiego, ale, co najważniejsze, pilates nauczył mnie odpowiedniej precyzji w utrzymaniu kontroli nad ciałem, wszechstronnie mnie rozwinął i utwierdził w przekonaniu, że jest to punkt wyjścia do każdej formy ruchu. Pilates nauczył mnie jak ćwiczyć, ale także jak uczyć. Jestem nauczycielem, który zbiera doświadczenia: te szkoleniowe i warsztatowe, ale zbieram je również codziennie, w mojej pracy z klientem. Ćwiczysz, by utrzymać swoje ciało w zdrowiu, dobrej formie, zbudować siłę i świadomość we własnym ciele- to pewne, każdy o tym wie. Warto jednak zaznaczyć, że trening nie zawsze jest po to, by mieć pięknie wyrzeźbioną sylwetkę, ale po to, by czuć się swobodnie i perfekcyjnie w swoim własnym ciele, nawet gdy wciąż nad nim pracujesz.

Agnieszka Mazur-Sztynek

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest nauczycielem z powołania: kocha uczyć i kocha pilates. Obie te pasje łączy w Sofie. Od 10 lat ćwiczy i zgłębia tajniki metody Pilates pod kierunkiem Marty Wawszczyk. W 2016 r. ukończyła szkolenie Pilates Level I i od tego czasu doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę na szkoleniach z najlepszymi na świecie nauczycielami metody Pilates: Mabel Cabrera, Jacobo Gomezem Vazquezem, Luisą Core, Carmen Ribera, Glorią Gasperi i Martą Wawszczyk. Brała udział w I, II i III Classical Pilates Conference oraz I Therapeutic Pilates Conference. Prowadzi treningi personalne oraz grupowe – na macie, z małym sprzętem oraz na aparatach.

Uważa, że Pilates to system ćwiczeń mądrych i przyjaznych dla każdego, a ruch to sedno życia. Słowa Joe Pilatesa, że jego ćwiczenia budują mocne ciało i sprawny umysł zdolne, by sprostać z werwą codziennym wyzwaniom i czuć zadowolenie z życia, stanowią motto jej lekcji.

Prowadzi bloga Nie jestem przezroczysta, gdzie pisze także o pilatesie.

Monika Chwiołka

Z zawodu fizjoterapeuta specjalizująca się głównie w leczeniu chorób ortopedycznych i neurologicznych, a także terapii wad postawy u dzieci i dorosłych. Podczas pracy zawodowej wykorzystuje elementy metody McKenziego,terapię punktów spustowych, metodę PNF,aktywizację miesniowo-powięziową,kinesiology taping i taping medyczny,elementy jogi i pilates w rehabilitacji i treningu sportowym,a w leczeniu wad postawy oraz terapii i profilaktyce dolegliwości kręgosłupa elementy spiralnej stabilizacji mięśniowej. Dzięki umiejętności wnikliwej diagnostyki i wykorzystaniu właściwych metod leczniczych zdobywa duże zaufanie i wdzięczność pacjentów. Od kilku lat cały swój wolny czas i wielkie serce poświęca swojej ogromnej pasji jaką jest pilates. Od kiedy ukończyła kurs instruktora pilates bezustannie pogłębia swoje umiejętności w dziedzinie reformer,Wall unit, small equipment, spine corrector i innych.Wiedza pobierana także od wspaniałych szkoleniowców z zagranicy pozwala jej na coraz lepsze,efektywniejsze treningi z klientami.Motto,które kieruje jej życiem to- ” Należeć do rodzaju ludzkiego jest łatwo, ale być człowiekiem bardzo trudno”

W Sofie prowadzi autorskie zajęcia REHA PILATES i REHA SPINE CORRECTOR  przeznaczone dla osób cierpiących na bóle aparatu ruchu, po przebytych operacjach i z problemami neurologicznymi. Zajmuje się również prowadzeniem fizjo-treningów personalnych oraz treningów pilates na sprzęcie i na macie.