Korzystaj ze zniżek na zajęcia w pakiecie! Wejście jednorazowe już od 80 zł. Zapisz się

Dobrze dobrane akcesoria do ćwiczeń znacznie ułatwiają i urozmaicają treningi. Mała beczka, którą udostępniamy Wam w naszym studio to najmniejszy z oryginalnych pilatesowych sprzętów. Sprawdź, jak przyjemne i skuteczne może okazać się używanie pilates spine correctora na co dzień.

Czym jest pilates spine corrector i jak można wykorzystać go podczas treningów?

To proste urządzenie składa się z drewnianej ramy wyposażonej w specjalnie wyprofilowany łuk i umieszczone po bokach uchwyty. Układając na nim różne części ciała, można wykonywać ćwiczenia rozciągające ukierunkowane na konkretne partie mięśni.

Jako pierwsi prowadziliśmy zajęcia pilates spine corrector we Wrocławiu i do dziś (a studio ma już 8 lat) zajęcia te cieszą się dużą popularnością. Nic dziwnego – to świetny sposób na poprawę efektywności swoich treningów. Pozwala jeszcze skuteczniej rozciągać mięśnie i uelastyczniać kręgosłup.

Kiedy warto zdecydować się na ćwiczenia z pilates spine correctorem?

Ten wyjątkowy sprzęt otwiera to, co zamknięte: biodra, klatka piersiowa, barki. Zmusza głębokie mięśnie do świadomej, mocnej pracy. Szczególnie polecany jest pilates na spine correctorach osobom budującym siłę głębokich mięśni brzucha. Jego młodszym bratem jest small barrel- mała beczuszka pomocna w pracy z kobietami w ciąży, po operacjach i potrzebujących „szczególnej" uwagi. Już dziś zapisz się na nasze zajęcia i obserwuj, jak dzięki nim zmienia się Twoje ciało.