Korzystaj ze zniżek na zajęcia w pakiecie! Wejście jednorazowe już od 80 zł. Zapisz się

O Sofa Pilates Studio

 

Concentrate on the correct movement each time you exercise, lest you do them improperly and thus lose all vital benefits.

— Joseph Pilates

W naszym studio nie ćwiczy się pilatesu by być lepszym w pilatesie….Uczymy tak, byś był lepszy w życiu.

Trenuj pod okiem wykwalifikowanych specjalistów z niemal 20-letnim doświadczeniem

Miejsce, do którego ciepło Cię zapraszamy bazuje na geniuszu Josepha Pilatesa i jego uczniów. Studio, gdzie prowadzimy sesje indywidualne i w małych grupach, to przestrzeń wkomponowana w nowoczesne, słoneczne wnętrza wrocławskiego Thespiana, gdzie łączymy nasze prawie dwudziestoletnie doświadczenie z wiedzą zaczerpniętą od samych uczniów J.Pilatesa, ich następców i Was, naszych klientów.

Miejsce, w którym się spotykamy pełne jest klasycznego sprzętu – to tu poznasz reformer, usiądziesz na wunda chair, chwycisz za ladder barrel lub odjedziesz cadillakiem. Wszystko po to, byś mógł robić to, na co masz ochotę. Czuć, że ciało Cię nie ogranicza. Aby nie pojawiał się ból wtedy, kiedy biegasz, siedzisz, jeździsz na rowerze czy tylko trzymasz kubek z kawą. Po to byś był zdrowy. Czy jest coś ważniejszego?

Gdzie nas znajdziesz

Sofa Pilates Studio
Plac Powstańców Śląskich 1 lok. 32
(budynek Thespian)
53-329 Wrocław

tel. 71 333 39 36
info@sofapilatesstudio.pl

GOOGLE MAPS

Opinie klientów

Treningi Pilates z Martą – to miała być dla mnie przygoda na chwilę, kilka miesięcy treningów wykupionych w celu poprawy stanu pleców po przebytej kontuzji. Zostałam do dzisiaj, a Pilates stał się ważnym i integralnym elementem mojego życia. Treningi z Martą nie tylko pozwoliły mi wzmocnić plecy i wrócić do pełnej sprawności, ale też sprawiły i dalej sprawiają, że całe ciało jest mocne, zdrowe, lepiej funkcjonuje w dzisiejszym zabieganym świecie.

Marta dba o detale w każdym ćwiczeniu, motywuje, sprawia, że niemożliwe staje się możliwe. Ma niesamowitą intuicję i zawsze wie co, w danym dniu będzie dla Ciebie najlepsze. Tak układa treningi, aby po każdym czuć się świetnie, a ja jestem zmotywowana do dalszej pracy. Różnorodność urządzeń i ćwiczeń sprawiają, że treningi zawsze są ciekawe, a czas szybko mija. Co ważne, dzięki Pilatesowi ciało zapamiętuje dobre nawyki i postawy, które zostają z nami na dłużej, nie tylko przez godzinę po zajęciach. Do zobaczenia na treningu. Ja polecam gorąco!

— Justyna

Czegóż to w Sofie nie zaznaję? Mistrzowskiego wycisku, co nie bierze jeńców, gdy tkwię w słodkiej iluzji, jak to hipermocarna jestem  (vide: mata z Martą; efekt: szklanka soku z tego, co we mnie najlepsze). Łaski otwarcia, gdy Trzecie Oko Pilatesu dostrzega, że mój dzień był do bani, klatka zamknięta na trzy spusty, a i psyche kuleje nieco (vide: aparaty z Agnieszką, efekt: rozpostarte skrzydła, znów gotowe do lotu pod niebiosa). Mądrości, gdy dzięki jednej wskazówce odkrywam ten magiczny zawias w ciele, co wrota do kolejnego poziomu świadomości uchyla (vide: reformer z Moniką, efekt: WOW!!!). Dopieszczenia, gdy zbroja ciała sztywnieje, a sekwencja taktycznych dotyków właśnie tu dociśnie, akurat tam cofnie, dokładnie tu poluzuje (vide: lekcja z Magdą, efekt: jak po tygodniu w SPA). I wewnętrznego rechotu, gdy dostrzegam, że moje lewo jest inne niż pozostałe na sali :)

— Ola